Hakkımızda

SMS inşaat makine 2002 yılında kurulmuştur.  İnşaat asansörleri,  kolon tırmanmalı cephe platformları üretim,  satış, montaj ve bakımları konusunda faaliyet göstermektedir.

SMS inşaat Makine olarak üretimini yaptığı cephe platformları ve cephe platformlarını Ankara ve İstanbul’daki satış merkezleri  dışında  dünya çapındaki pek çok bayisi aracılığıyla satmaktadır.

SMS İnşaat Makine Ankara-Kazandaki 3500m lik fabrikasında Cephe asansörleri  ve cephe platformu üretimlerini gerçekleştirmektedir. Güvenliği ön planda tutarak, verimliliği, Fiyat/Kalite dengesini ve sağlamlığı prensip edinmiştir.

Değişik kapasite, kabin boyutu ve hızlardaki  tek ve çift kabinli personel ve yük asansörleri modelleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Tek kolonlu ve çift kolonlu cephe çalışma platformu modelleri ile sektöründe öncü firma olmuştur.

SMS İnşaat makina farklı uygulama tipleri için tasarım ekibi ile alternatif özel çözümler üretmektedir.

İstanbul merkez ofis ve Ankara fabrika ile iç  pazar ve dünya pazarlarına hizmet veren SMS yeni yatırımları ile büyümeye devam etmektedir.

SMS koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ve sosyal ve çevresel sorumluluklarını yerine getirme çabası, güvenliği her zaman ön planda  tutarak sektöründeki öncü konumunu her geçen gün sağlamlaştırmaktadır.