Cephe Asansörü Nedir? Nerede Kullanılır?

Cephe Asansörü Nedir? Nerede Kullanılır?

Cephe Asansörü Nedir? Nerede Kullanılır?

SMS Anka Personel ve Yük asansörleri 500 kg ila 3200 kg kapasite aralığındaki geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Dikey düzlemde çalışmak üzere dizayn edilmiş kabin üstüne monte edilmiş frenli elektrik motorları kabine hareket sağlamaktadır. Ana prensibi motordan elde edilen dönme hareketi motor miline bağlı pinyonu çevirmesi ve piyonun birbirine eklenebilen mastlar üzerindeki kremayer dişler üzerinde aşağı-yukarı çizgisel hareket etmesi prensibine dayanır.  İnşaat teknolojileri, yeni gelişmeyi takip ederek oluşturulan bir sistemdir. Mevcut model seçenekleri ile birlikte yer alan güvenlik ve kolay kullanım gibi avantajları ile karşınıza çıkar. Özellikle iş gücünde büyük bir avantaj sağlanması ile gündemde yerini almaktadır. Bu teknoloji cephe asansörlerinin  içerisinde yer aldığı  ve artan iş gücü ile birlikte daha fazla iş yapılmasına olanak sağlamaktadır.

 

Cephe Asansörleri Nerede Kullanılır?

Cephe asansörleri insan ve yük taşıma amacıyla tercih edilir. SMS Anka güvencesi ile sunulan cephe asansörü modelleri güvenlik konusunda dikkatli bir şekilde çalışmaktadır. İnşaat gibi alanlarda yer alan çok katlı binalarda gerek iş güvenliği gerekirse işgücünü arttırmak gibi amaçlar ile birlikte kullanımı sağlanmaktadır. Cephe asansörü bulunmayan ortamlarda işler daha uzun sürede gerçekleşmekte ve işçilerin gücü büyük oranda azalmaktadır.

Yük ve personeli Kısa bir süre içerisinde taşıması ve güvenli olması  gibi nedenlerden dolayı başarılı bir şekilde ihtiyaçları karşılar. Yapıların vazgeçilmezi haline gelen cephe asansörlere kolay kurulumu ve bakımı ile de ön planda yerini almaktadır. SMS Anka Cephe asansörleri modellere bağlı olarak yük ve yükseklik konusunda farklılık gösterir. Bu alanda önemli olan siz kullanıcıların  ihtiyaçları doğrultusunda uygun modeli seçmek olacaktır.

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir